wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Kult Tattoo Fest
szpitalna 20-22 / S5
31-024 Kraków

tel. kontaktowy: +48 124 220 536
adres e-mail: kultkrk@gmail.com

O nas

W każdym mieście są takie miejsca, które na stałe wpisują się w jego wyjątkowy klimat. W Krakowie do takich na pewno zaliczyć można Szpitalną 20-22 – zabytkową kamienicę o intrygujących wnętrzach, położoną 150 metrów od Rynku Głównego, oraz „Dom Handlowy Jubilat”. W tych naznaczonych historią miejscach znajdują się dziś największe w Krakowie studia tatuażu Kult. Nasi tatuażyści chętnie uzupełnią każdą sugestię o autorskie propozycje, aby stworzyć dla Ciebie absolutnie unikalne dzieło sztuki. Musisz wiedzieć, że każdy nowy projekt daje nam zastrzyk podwójnej dawki kreatywnej energii, dlatego nasze prace odzwierciedlają wspomnienia, marzenia i niepowtarzalną osobowość. Zobacz jak łączymy profesjonalizm, najwyższe standardy bezpieczeństwa, doświadczenie oraz nieograniczoną kreatywność. To te wartości nie pozwalają nam iść na kompromisy z wyobraźnią.Artysta

Tomek Florek

Tomek od zawsze związany był ze sztuką, chodził do liceum plastycznego oraz został magistrem sztuki na kierunku rzeźba w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tatuażem interesował się już jako nastolatek, długo był freelancerem, przez długi czas marzył o byciu częścią Kultu. Po skończeniu ASP w maju 2017. oficjalnie dołączył do grona tatuatorów w Kulcie. Jego tatuaże są czarno-szare, pełne głębi, dynamiczne. Często łączy różne techniki w swoich tatuażach, miesza realizm z dotwork’iem, mocne kontury z delikatnym cieniowaniem. Najbardziej lubi motywy zwierzęce. Inspiruje się twórczością Albrechta Dürera oraz Hieronima Boscha. Prywatnie Tomek tworzy muzykę ze swoim zespołem, lubi dobre seriale i gry.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Mus Lee

Dawid swoją przygodę z rysowaniem rozpoczął wiele lat temu poprzez graffiti. To właśnie ukształtowało jego pasję oraz determinację w dążeniu do celu. W swoich pracach, głównie czerpie inspirację z tatuażu japońskiego. Wiedzę na temat tego stylu zdobywał u boku Mateusza „Kanu” oraz wielu mistrzów, głównie z Azji i Ameryki Południowej. Najchętniej wykonuje kolorowe tatuaże z dodatkiem grubego konturu.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Ormogedon

Adam to młody duchem (i nie tylko:) ) artysta, który nocami zamyka się w swojej pracowni, gdzie niczym doktor Frankenstein tworzy niezliczone, mrożące krew w żyłach kreatury rodem z koszmaru… z tą mała różnicą, że stwory te zamiast przerazić, najpewniej rozczulą Wasze najzimniejsze serduszka. Jego prace odznaczają się wielobarwnością oraz grubym, kreskówkowym konturem. Swoją przygodę z tatuażem rozpoczął dwa lata temu, wcześniej realizował się tworząc grafiki do gier komputerowych, jednak, jak sam twierdzi, zależało mu na stworzeniu czegoś trwalszego. Poza trwałym naznaczaniem swoich ofiar, lubi rysować świnie. Pamiętajcie, Adam ma rozbrajająca osobowość i z pewnością nie zawaha się jej użyć.

Gdzie można mnie znaleźć ?