wróć do wyboru edycji

Nasze dane

NIEZŁY MEXYK TATTOO
Sylwia Borowska
Św. stanisława 14 / u3
01-162 Warszawa

tel. kontaktowy: +48 509 557 309
adres e-mail: elpresidente@niezlymexyk.pl

O nas

Studio tatuażu w Warszawie założone przez dwójkę pasjonatów - entuzjastkę i tatuatora. Z miłości do sztuki tatuażu postanowiliśmy otworzyć miejsce, w którym chcemy połączyć wysoką jakość obsługi, dbałość o szczegóły z unikatową atmosferą i klimatem. Artyści pracujący w naszym studio wyróżniają się różnorodnością styli. Każdy miłośnik tatuażu znajdzie u nas coś dla siebie, a każdy artysta może rozwijać się w swoich ukochanych technikach. Najważniejsza dla nas jest Wasza satysfakcja! W końcu to dzieło sztuki będzie ozdabiać Wasze ciało już na zawsze :) Na naszym stoisku znajdziecie również maszynki i akcesoria do tatuażu firmy Right Stuff.Artysta

Kasia Miszkiel

Kasia, mimo młodego wieku już wie co chce robić w życiu a są to tatuaże. Nasza 20 letnia tatuatorka ma już ponad 2 lata doświadczenia w tatuowaniu, nadal szuka swojej ulubionej stylistyki pozostając uniwersalną, na wiele styli tatuażu. Bardzo lubi tatuaże kolorowe, doskonale czuje się też w motywach zwierzęcych i napisach. Kasia będzie tatuować w pierwszy dzień konwentu - w sobotę

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Dominik Nihilnovi Rolek

Dominik swoją przygodę z tatuażem rozpoczął relatywnie niedawno. Jego zamiłowanie do kultury słowiańskiej przejawia się w jego tatuażach, ale to nie jedyny temat, który inspiruje Dominika. Tworzy pracę w klimacie linework, dotwork oraz blackwork. Dominik będzie tatuował w drugi dzień konwencji - w niedzielę.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Artem

Artem jest współwłaścicielem studio i naszym uniwersalnym magikiem. Dobrze czuje się prawie w każdej stylistyce, ale najlepiej lubi realizm w odcieniach szarości. Artem pochodzi z Białorusi i tatuuje od 7 lat, a od niecałego roku z powodzeniem prowadzi studio tatuażu w Warszawie. Artem będzie tatuował w pierwszy dzień konwentu - w sobotę.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Sonia Black

Sonia od ponad pół roku pracuje na pokładzie Niezły Mexyk Tattoo i szalenie się rozwija. Specjalizuje się w tatuażach w stylu blackwork oraz traditonal. Obecnie chce powiększyć swoje portfolio tatuaży tradycyjnych i robić więcej dużych kompozycji w blackworku. Sonia będzie tatuować w drugi dzień konwentu - w niedzielę.

Gdzie można mnie znaleźć ?