wróć do wyboru edycji
Opublikowano 18 luty 2019

Uwaga! Ślinka pocieknie...

Jeżdżą, migrują i uszczęśliwiają żarcioholików na ulicach, bulwarach i festivalach- Warsaw Tattoo Days 2019 - będzie pachniał świeżym i smacznym ulicznym jedzeniem !

8 furgonetek pełnych wyjątkowych smaków, każda fura inna, każda z innej części Polski, każda pełna po brzegi gastro przyjemności. Gwarantujemy, że nie wyjdziesz stąd głodny ! Poniżej prezentujemy listę potwierdzonych food trucków, których kucharze zadbają o brzuchy odwiedzających nas łakomczuchów.

1. Mafiosso Food Truck

Mafiosso Food Truck to solidna dawka pieczystego mięsa w pysznej chrupiącej bułce, w połączeniu z autorskimi sosami szefa kuchni oczaruje Wasze kubki smakowe. Wszystko przygotowywane jest według oryginalnej receptury. Mięso przyprawiane jest dopiero podczas grillowania, a jednym ze składników nadających ciekawy smak jest miód oraz sos Worcestershire.

2. Burrito in love

Burrito in love to burrito w zupełnie nieklasycznie wersji, widziane okiem francuskiego szefa kuchni. Mięsa gotowane metodą sous-vide, dużo warzyw i zieleniny, a do tego wszystkiego nieklasyczne sosy.

3. Yerba Mama

Yerba Mama jako jedyna w Polsce, zajmuje się promowaniem yerba mate i YERBAstycznej POZYTYWNEJ Energii, a przy okazji dobre sobie zaYerbiste owocowe koktajle na jej bazie robię! 🍉🍋🍍🍎🍓🥝 Jako Yerba Mama klepię Cię po ramieniu i mówię, że Yerba Mate możesz przygotowywać także; z arbuzem🍉, cytrusami🍋 i miętą, albo na ciepło z imbirem i cynamonem, miodem🍯. Te dodatki uczynią ją smaczniejszą i też Cię pobudzą!

Galeria wpisu
Podziel się z innymi