wróć do wyboru edycji
Opublikowano 01 luty 2019

Wieloletni animator wydarzeń związanych z muzyką i kulturą - WALDEMAR Wall-E KASTA poprowadzi Warsaw Tattoo Days 2019 !

Muzyk, Autor tekstów, Wokalista, Raper, Konferansjer, Ring Announcer, Człowiek wielu pasji.

WALDEMAR Wall-E KASTA jako rapper zadebiutował na przełomie 1998 i 1999 roku utworem na płycie CD gazety "KLAN" - najbardziej popularnej wówczas gazety o kulturze hiphop. W 2002 roku zyskuje popularność dwupłytowym wydawnictwem KASTA SQUAD pt. "KASTANIETY''.

W 2003 roku wraz z DJ KUT-O i DONGURALESKO wydaje kolejny dwupłytowy album KASTA SQUAD pt. "KASTATOMY".
W kolejnych miesiącach i latach rozwija się jako MC poprzez gościnne udziały na płytach i singlach popularnych artystów, na mixtapeach, a także na wielu płytach producenckich takich jak np. "KODEX" czy "600°C", które promowane są singlami z jego udziałem. 

Do K.A.S.T.A dołącza dolnośląska ekipa TRZECI WYMIAR oraz powstaje wiele projektów muzycznych, znanych m.in. jako PDG, 3WKASTA, GTW czy SUPERGRUPA.  Od 2007 roku współpracuje z Federacją KSW - jako ring announcer /spiker/konferansjer prowadzi również gale dla telewizji POLSAT.
W 2009 roku WALDEMAR KASTA wydaje swój kolejny krążek pt.:"13". Na przełomie 2010/2011 wydaje płytę "PRAWDA NAGA".

W 2013 roku po dwudziestu latach fascynacji rapem upublicznia informacje o przejściu na" hiphopową" emeryturę. Kulturę Hip Hop wspiera jednak nadal reprezentując interesy artystów oraz producentów tego gatunku-agent impresario oraz organizator wydarzeń /koncertów.
 

Galeria wpisu
Podziel się z innymi