wróć do wyboru edycji
Opublikowano 20 styczeń 2019

Chcecie wiedzieć kto zasiądzie w Jury IV edycji Tattoo Days w Warszawie?!
Prezentujemy sylwetki Jurorów, którzy wybiorą najlepsze z tatuaży zgłoszonych w aż 12 kategoriach konkursowych.

1. Julia Szewczykowska

Julia Szewczykowska podjęła się trudnego zadania oceny prac zgłoszonych do konkursów na najlepsze tatuaże podczas Warsaw Tattoo Days 2019. Jej projekty charakteryzują się żywymi kolorami i kobiecymi detalami.
Nawet w czarnoszarych pracach łączących w sobie stylistykę neo tradycyjną ze szkicem odnaleźć można sporo blasku.

2. Karol Rybakowski

Karol Rybakowski na co dzień pracuje w rybnickim studio INK-OGNITO TATTOO pomimo tego, że tatuażem zajmuje się stosunkowo niedługo może pochwalić się niesamowitym warsztatem i umiejętnościami przenoszenia na skórę mega realistycznych obrazów z wręcz ekstremalnymi szczegółami.

Prace Karola zostały docenione przez wielu artystów podczas najbardziej prestiżowych festiwali tatuażu na świecie, teraz czas aby Karol zasiadł w Jury i wybrał najlepsze z zgłoszonych do konkursów prac podczas WTD'19

3. Dagmara Nawikas-Misiuk

Dagmara Nawikas-Misiuk z TatStudio Gdańsk swoją przygodę z tatuażem rozpoczęła ponad 20 lat temu dzięki pomocy Piotra Żurawskiego prekursora Polskiej sceny tatuażu.

Na przestrzeni tych lat obserwowała jak bardzo zmieniły się trendy , sprzęt i przede wszystkim nastawienia ludzi oraz sposób postrzegania tatuażu jako sztuki .

Karol Krawczyk

Karol Krawczyk łowca talentów i juror na wielu krajowych konwentach - tym razem pomoże wyłonić najlepsze ze zgłoszonych prac podczas Warszawskiej edycji TattooDays.pl

Pierwszy tatuaż strzelił sobie na Gwiazdkę w '95
W 1997 siedział już z maszynką w ręku w jednym ze studiów, a było ich wtedy w Warszawie może z pięć. Od wielu lat prowadzi swoje Blackstarstudio tatuażu.

Galeria wpisu
Podziel się z innymi