wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Bad Mojo Tattoo Lublin
Bad mojo tattoo lublin
3 maja 10 / 3
20-078 Lublin

tel. kontaktowy: +48 530 081 772
adres e-mail: caroline@badmojotattoo.com

O nas

Profesjonalne studio tatuażu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie :)Artysta

Ola Zyskowska

Zwariowana, bardzo sympatyczna, z dużym dystansem do siebie. Ola pracuje w technice watercolor. Jej pięknym i kolorowym tatuażom, nie może się oprzeć nie jedna osoba. Uwielbia tatuować motywy roślinne, zwierzęce, a najbardziej psy (wciąż czeka na klienta, któremu będzie mogła wytatuować buldoga angielskiego, ale ciiii! To tajemnica ;))

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Daniel J.

Daniel – sympatyczny, bardzo uzdolniony, jeden z dwóch rodzynków w naszym zespole???? Daniel pracuje w technice newschool/neotradycyjny/ japonnia. Najchętniej tatuowałby tylko dłonie i głowy, ale rozumie, że istnieją też inne części ciała :D. Jest naszym specjalistą od kolorowych i ciekawych portretów znanych postaci i nie tylko:). Daniel lubi pracować w kolorze, ale i czarno-białe tatuaże nie są mu obce.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Olga Kisielewicz

Olga Kisielewicz – młodziutka, ale przy tym zdolna jak cho…. (no sami wiecie jak ???? ), czarnowłosa i zawsze uśmiechnięta! Olga pracuje w technice dark-art. Niech Was nie zmylą jej mroczne prace, to na prawdę wesoła dziewczyna ;). Pracuje głównie w czarno-bieli, ale kto wie…

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Gola

Gola – nooo tej to nie przegadasz! Gaduła jakich mało, sympatyczna i bardzo oddana swojej pracy. Gola zajmuje sie u nas stylem dotwork/ geometryczny. Kreski, kropki i figury geometryczne to konik Gośki, a i fani maori w końcu będą mieli do kogo się zgłaszać ????

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Oksana Lukyanenko

Oxi – spokojna, uśmiechnięta i precyzyjna. Oksana pracuje w realizmie, w stylu najbardziej znanym i pożądanym przez większość naszych klientów :). Oxi potrafi zdziałać cuda! I do tego tatuuje prawie bezboleśnie ????

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Mapache Sho

Dominika, bo tak ma na imię, tatuuje w bardziej komiksowo/bajkowym stylu i głównie w kolorze :) Podróżniczka, która wraca do nas po dłuższej przerwie naładowana pozytywną energią oraz z dawką nowych pomysłów na tatuaże ;)!

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Tomasz Kłodziński

Tomek, super pracowity, bardzo pomocny i koleżeński. Drugi rodzynek w naszym zespole :) Tomek, pracuje głównie w realizmie. Miłośnik ryb i wędkarstwa, a od 07.03 tego roku tata małego Olka :) Tomek pochodzi do każdego tatuażu bardzo profesjonalnie, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Nikita Kuzmenko

To od niego się wszystko zaczęło! :) Nikita był pierwszym tatuatorem w Bad Mojo Tattoo. Zdobywca wielu nagród na konwentach tatuażu. Niesamowicie zdolny, znany nie tylko na polskim rynku tatuażowego świata, ale i zagranicą. Możemy śmiało napisać, że jeden z najlepszych tatuatorów naszych bad mojowych oddziałów. Niestety na co dzień pracujący w Gdańsku, nad czym ubolewa większość klientów Lublina :P

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Karola Szop