wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Alcatraz Tattoo
Marcin Kopczyński
Małe garbary 23 / 2
87-100 Toruń

tel. kontaktowy: +48 574 243 042
adres e-mail: alcatrazstudio@op.pl

O nas

Studio Alcatraz Tattoo reprezentuje trzech bardzo zdolnych artystów: Krystian Włocławski, Marcin Kopczyński i Damian Zielniewicz. Tatuowanie to ich pasja i nie traktują tego jako zwykłą pracę. W każdy wykonywany tatuaż wkładają serce i 100 % swoich umiejętności. Studio wyróżnia nie tylko wysoki poziom prac i profesjonalizm, ale także atmosfera podczas tatuowania i poczucie humoru. Zapraszamy do naszego boxu na Konwencji jak i do studia w Toruniu !Artysta

Damian Zielniewicz

Z przytupem wszedł w progi Alcatraz. Jest to najmłodszy artysta reprezentujący studio Alcatraz Tattoo. Rozwija się bardzo szybko. Udowadnia swój talent świetnymi pracami. Jego ulubionym stylem jest cartoon oraz szeroko pojęty realizm. Sprawdźcie to!

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Marcin Kopczyński

Doświadczony artysta specjalizujący się w kolorowych realizmach jak i szarościach. Marcin posiada na swoim koncie wiele ciekawych prac, jest kreatywny i nie boi się wyzwań.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Krystian Włocławski

Krystian, zdolny, młody i bardzo uniwersalny artysta świetnie odnajduje się w każdym stylu. Potrafi zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczony w swoim fachu.

Gdzie można mnie znaleźć ?