wróć do wyboru edycji

Nasze dane

SIGIL TATTOO
Www.sigil.art.pl
Studio 1: piotrkowska 25 / studio 2: 6 sierpnia 1/3 lok.7 (tel:888 727 828)
Łódź

tel. kontaktowy: +48 426 319 171
adres e-mail: sigils@wp.pl

O nas

Sigil Tattoo z Łodzi istnieje od 1998 r. Pod tym szyldem pracuje wielu tatuatorów w Studiu 1 (Piotrkowska 25) i Studiu 2 (6 Sierpnia 1/3), którzy specjalizują się w różnych typach tatuażu (od konwencji realistycznej, watercolour, dotwork, sketch, linework i inne czysto autorskie projekty). W ofercie jest również piercing oraz laser. Poza konwentami (na których udało nam się zgarnąć trochę nagród), bierzemy też udział w różnych akcjach benefitowych (m.in. Otwarte Klatki, Tatuaże Dla Dzieci, Tatuaże Zamiast Futra) i wystawach plastycznych. W studiu odbywają się również liczne guest spoty, na które zapraszamy. www.sigil.art.plArtysta

BARTEK SZPERA

Bartek pracuje w czerni, koloru nie tyka. Realizuje przede wszystkim prace w stylistyce dotwork, sketch, comix, blackline, a czasem tworzy ich kombinacje. Tematyka jest bardzo różnorodna, znajdziemy u niego motywy roślinne, animalistyczne, portrety, widoczki, czy formy czysto abstrakcyjne. Pomimo tej rozmaitości galeria jego prac jest zaskakująco spójna. Zerknijcie na nią na jego FB / INSTA i poszukajcie inspiracji na swój własny motyw. Bartek z pewnością pomoże Wam go zobrazować i jego autorski projekcik, może być już na zawsze Wasz. Kontakt z nim jest naprawdę świetny więc wpadajcie do niego na konsultacje.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

ADAM KAPUŚCIŃSKI

Przygodę z plastyką zaczął od graffiti. Jednocześnie uczęszczał na kursy rysunku i szlifował warsztat przez serię szkiców ołówkiem. To doświadczenie pozwoliło mu na błyskawiczny rozwój przy pracy z maszynką do tatuażu. Adam specjalizuje się w tatuażu realistycznym, interesują go zwłaszcza prace w odcieniach szarości. Uwielbia realizować portrety. Umiejętnie pracując z kontrastem i używając wielu tonacji, wydobywa z nich głębię i uzyskuje efekt trójwymiarowości. Swoje prace okrasza często misternymi zdobieniami, koronkami, łańcuszkami itp. co daje niezwykłe efekty. Jego projekty powstają najczęściej jako zestawienia zdjęć w technice collage’u. Wystawy związane z tatuażem: SZTUKA I TATUAŻ, BLACK 13 Dzięki swojemu profesjonalizmowi, a także wrodzonej skromności i otwartości na klienta, jest niezwykle ceniony i lubiany przez wszystkich, którzy mieli okazję zetknąć się z jego pracami i poznać go osobiście. Nagrody: 2016 III nagroda Tattoo Days Łódź, tatuaż realistyczny 2017 I nagroda Tattoo Days Łódź, tatuaż duży czarno-szary 2018 II nagroda Tattoo Konwent – Poznań, duży czarno-szary 2018 I nagroda Tattoo Konwent Gdańsk, nalepszy wzór związany z morzem

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

ALEXANDER AX IVANCH

Tatuażysta z Białorusi pracujący w Sigil Tattoo od 2014. Jego gruntowne przygotowanie plastyczne dało mu szansę szybkiego rozwoju na tatuatorskiej drodze. Od 2001 r. nieprzerwanie rysuje i maluje, najpierw w Szkole Sztuk Pięknych oraz w Liceum Sztuk Pięknych i Designu na Białorusi, a od 2012 studiuje Wzornictwo na Politechnice Łódzkiej. Alex wystawiał swoje prace na co najmniej kilku wystawach, m.in. tymi ściśle związanymi z tatuażem, jak: Sztuka i Tatuaż czy Black 13. Prawdopodobnie najbardziej wszechstronny tatuator z całego teamu. Jego umiejętności pozwalają mu na realizowanie autorskich projektów w różnych konwencjach. Alex ze swobodą tatuuje prace realistyczne, jak i czysto graficzne. Preferuje jednak szkice, rysunki i ilustracje, będące odzwierciedleniem jego plastycznej pasji. Jego ulubionym stylem jest neo-tradycjonalizm, gdzie do tematu opartego często na solidnym konturze przenika styl realistyczny. Styl ten pozwala mu również na korzystanie z szerokiej palety kolorów, co sprawia mu ogromną radość. Tematyka, którą podejmuje odnosi się często do świata roślinnego, ale i eksploruje otaczającą go rzeczywistość, zarówno wiejską jak i miejską, którą przedstawia często w symboliczny sposób. Poza tatuowaniem, wraz ze swoją żoną Kristiną, projektuje odzież w ramach projektu Ohana Collab. Brali udział w kilku pokazach mody, (m.in. na Gali Amber Look Project w Sopocie) zdobywając prestiżowe nagrody. Za swoje prace w tatuażu Alex otrzymał nagrody: 2016 III nagroda mały czarno-szary, TATTOO DAYS Łódź 2016 III nagroda best in show, TATTOO DAYS Łódź 2017 II nagroda neo-tradycyjny, TATTOO DAYS Łódź 2017 III nagroda neo-tradycyjny, TATTOO DAYS Łódź 2018 III nagroda neo-tradycyjny, TATTOO KONWENT Poznań 2018 I nagroda neo-tradycyjny, TATTOO DAYS – Lublin 2018 II nagroda neo-tradycyjny, TATTOO DAYS – Lublin

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

OLGA DURAJ

Zanim wzięła maszynkę do ręki, skończyła liceum plastyczne. Parała się renowacją zabytków i studiowała animację na łódzkiej Filmówce. Podczas studiów malowała lalki do animacji poklatkowej i zajmowała się charakteryzacją filmową. Za swoją pracę w SE-MA-FORZE przy filmie Piotruś i Wilk otrzymała, wraz z całym zespołem, Oskara (!). Olga wykonywała wiele prac, które wymagały niezwykłej skrupulatności i dokładności. To doświadczenie potwierdza jej naturalne predyspozycje do wykonywania precyzyjnych robótek. W Sigil Tattoo zawłaszczyła obszar dla tego typu tatuaży, w których kontur, linia czy detal mają podstawowe znaczenie. To przede wszystkim wzory komiksowe, maori, liternictwo, czy tatuaże geometryczne. Z drugiej strony, te zazwyczaj płaskie, zamknięte, ustalone kompozycje potrafi często przełamać świetnym szkicem i pobawić się cieniem czy efektem trójwymiaru. Niezwykle odpowiedzialna, pracowita i otwarta na klientów, z którymi łapie świetny kontakt.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

OLA RAU

Ola jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Wykonuje autorskie tatuaże w klimacie ilustracyjnym, wykorzystując graficzne i rysunkowe środki wyrazu, w technice: linework, dotwork lub ich kombinacje. Jej tatuaże stylizowane na szkice, rysunki i kompozycje z ciekawymi, niebanalnymi fakturami robią niezwykłe wrażenie. Ola pracuje zarówno w czerni jak i w kolorze. Polecamy zapoznać się z jej profilem na Instagramie i fanpagem na FB gdzie znajdzie się więcej jej aktualnych i niesamowitych prac.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

MONIKA OCHMAN

Monika jest tatuatorką poruszającą się w stylistyce graficzno-akwarelowo-malarskiej. Jej prace wyróżniają się intensywnym nasyceniem barw oraz skrupulatną dbałością o szczegóły.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

MARTYNA CYNIAK

Martyna pracuje w czerni, a jej dominującym stylem jest dotwork. Tematy jej prac koncentrują się przede wszystkim wokół fauny i flory. Równie często pojawiają się motywy geometryczne oraz takie, gdzie kontur i kreska mają pierwszorzędne znaczenie. Precyzja i dbałość o detale stały się jej znakiem firmowym. Sposób w jaki kropkuje i prowadzi linię potrafi zadziwić najbardziej doświadczonych tatuatorów.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

ARTEM METRA

Jego unikalny styl jest kombinacją grafiki i neotradycyjnego stylu w tatuażu. Przedstawia swoje prace przede wszystkim w czerni i bieli, przywiązując niezwykłą uwagę do szczegółów. Z tego powodu nie specjalnie lubi się spieszyć przy pracy nad tatuażem, kładzie duży nacisk na jakość nie wielkość. Jego detale często ocierają się o technikę dotwork. Nastrój jego prac zdradza wyraźne inspiracje mrocznymi, niepokojącymi wizjami, które przypominają atmosferę z klasycznych horrorów. Artem lubi również pobawić się liternictwem i ich odpowiednim zakomponowaniem na ciele. Nawet w tej dziedzinie można wyraźnie rozpoznać jego autorski, drapieżny styl. Nagrody: III nagroda Tattoo Konwent Gdańsk 2017 – mały czarno-szary III nagroda Tattoo Konwent Katowice 2017 – duży carno-szary II nagroda Tattoo Days Łódź 2017 – duży czarno-szary I nagroda Tattoo Konwent Poznań 2018 – duży czarno-szary II nagroda Tattoofest Kraków 2018 – duży czarno-szary

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

TARAS KRUK

Mimo licznych inspiracji jakie czerpie ze sztuki tatuażu, najwięcej pasji przejawia w realizacji autorskich motywów neotradycyjnych. Precyzyjny kontur oraz starannie dobrany i położony kolor, sprawiają, że gotowy motyw na skórze wygląda fascynująco. Obok stricte neotradycyjnych tematów, Taras chętniej podejmuje się również realizacji motywów związanych z fantasy.

Gdzie można mnie znaleźć ?