wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Kult TattooFest
Radosław Błaszczyński
szpitalna 20-22 / S5
31-024 Kraków

tel. kontaktowy: +48 502 045 009
adres e-mail: tattoofest@gmail.com

O nas

W każdym mieście są takie miejsca, które na stałe wpisują się w jego wyjątkowy klimat. W Krakowie do takich na pewno zaliczyć można Szpitalną 20-22 – zabytkową kamienicę o intrygujących wnętrzach, położoną 150 metrów od Rynku Głównego, oraz „Dom Handlowy Jubilat”. W tych naznaczonych historią miejscach znajdują się dziś największe w Krakowie studia tatuażu Kult. Nasi tatuażyści chętnie uzupełnią każdą sugestię o autorskie propozycje, aby stworzyć dla Ciebie absolutnie unikalne dzieło sztuki. Musisz wiedzieć, że każdy nowy projekt daje nam zastrzyk podwójnej dawki kreatywnej energii, dlatego nasze prace odzwierciedlają wspomnienia, marzenia i niepowtarzalną osobowość. Zobacz jak łączymy profesjonalizm, najwyższe standardy bezpieczeństwa, doświadczenie oraz nieograniczoną kreatywność. To te wartości nie pozwalają nam iść na kompromisy z wyobraźnią.Artysta

Patryk Friday

Patryk czerpie swoja inspiracje z otaczającego go życia, ludzi oraz muzyki. Wierzy, że tatuaż to kwestia indywidualna i że każdy tatuaż powinien coś znaczyć. Innymi słowy, robiąc sobie tatuaż tatuujesz swoja duszę. Chętnie wykonuje tatuaże realistyczne-surrealistyczne oraz kolorowe, równie dobrze czuje się w szarościach. Najchętniej wykonuje portrety, lubi wyzwania i tworzenie własnych oryginalnych kompozycji.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Tomek Florek

Tomek od zawsze związany był ze sztuką, chodził do liceum plastycznego oraz został magistrem sztuki na kierunku rzeźba w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tatuażem interesował się już jako nastolatek, długo był freelancerem, przez długi czas marzył o byciu częścią Kultu. Po skończeniu ASP w maju 2017. oficjalnie dołączył do grona tatuatorów w Kulcie. Jego tatuaże są czarno-szare, pełne głębi, dynamiczne. Często łączy różne techniki w swoich tatuażach, miesza realizm z dotwork’iem, mocne kontury z delikatnym cieniowaniem. Najbardziej lubi motywy zwierzęce. Inspiruje się twórczością Albrechta Dürera oraz Hieronima Boscha. Prywatnie Tomek tworzy muzykę ze swoim zespołem, lubi dobre seriale i gry.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Rafsmiler

Ścisły umysł, wyobraźnia przestrzenna i wrażliwość artystyczna oraz klasyka lat dwudziestych XX wieku, które ukształtowały zasady tatuażu w tawernach amerykańskich portów. Ten mix sprawia, że prace Rafała są ponadczasowe, wyraziste i efektowne. Mocne kontury, minimalistyczna paleta kolorów i oszczędne cieniowanie sprawiają, że każdy jego tatuaż robi mocne wrażenie. Jako absolwent architektury na Politechnice Krakowskiej Rafał każdą pracę dokładnie projektuje, a następnie wykonuje ją z bezwzględną precyzją.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Mateusz Kanu

Sześć wieków temu Japończycy wyznaczyli ścieżkę, którą podąża wykonując uświęcone tradycją tatuaże idealnie dopasowane do cech anatomicznych Klientów. Znajomość historii japońskiego tatuażu sprawia, że chętnie wyjaśni Ci, dlaczego smok powinien mieć głowę skierowaną zawsze do góry oraz opowie o znaczeniu innych klasycznych motywów. Każdy jego projekt, który wykonuje w cenie tatuażu jest podwójnie przemyślany, a jego plan powstaje podczas obowiązkowej konsultacji. Jako odpowiedzialny i kreatywny tatuator Mateusz zawsze proponuje najlepsze rozwiązania oraz sugeruje konkretne motywy.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Muslee

Dawid swoją przygodę z rysowaniem rozpoczął wiele lat temu poprzez graffiti. To właśnie ukształtowało jego pasję oraz determinację w dążeniu do celu. W swoich pracach, głównie czerpie inspirację z tatuażu japońskiego. Wiedzę na temat tego stylu zdobywał u boku Mateusza „Kanu” oraz wielu mistrzów, głównie z Azji i Ameryki Południowej. Najchętniej wykonuje kolorowe tatuaże z dodatkiem grubego konturu.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnie