wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Didu Tattoo & Zetener Rotary
Dawid Duda
Grodziska 2
64-320 Buk

tel. kontaktowy: +48 722 347 736
adres e-mail: didutattoostudio@wp.pl

O nas

Studio otworzyłem w czerwcu 2014 roku. Ale zajawka na tatuaże była u mnie od czasów wczesnej młodości. Jeszcze jako piętnastolatek rytuałem w naszym domu było oglądanie programów typu "Miami Ink" czy "LA Ink". Wtedy narodziła się we mnie chęć zrobienia sobie pierwszego tatuażu. Rysowałem od kiedy tylko pamiętam, więc stwierdziłem, że projekt na swój pierwszy tatuaż zrobię sobie sam. Wzór według mojej wizji wykonał moim zdaniem jeden z najlepszych tatuażystów na Świecie- Kuba Kujawa. To wydarzenie zmieniło całe moje dotychczasowe życie i od tego czasu tatuuję i szlifuję swoje umiejętności. Uwielbiam robić realistyczne motywy zwierzęce oraz tatuaże kolorowe w stylu japońskim lub neo tradycyjnym. Od niedawna na nasz pokład trafiła Natalia Halasz. Młoda i zdolna artystka lubiąca tatuaże graficzne, wszelkiego rodzaju mandale i dotwork. O sprzęt zadbał Zbigniew Neumann - producent maszyn marki Zetener. Maszynki rotacyjne typu direct drive z silnym i bezawaryjnym silnikiem Faulhaber 6w i 8.5w w zależności od modelu. Świetne maszyny do każdego rodzaju pracy, bardzo mocne, uciągną każdy zestaw igieł. Umawiając się z nami na tatuaże zachęcamy do przedstawiania nam swoich wizji, byśmy mogli zaprojektować oryginalny i niepowtarzalny wzór specjalnie dla każdego z Was! Musicie nam wierzyć na słowo, że bardzo popularnych gotowców z internetu wykonaliśmy aż nadto. Dzięki za poświęcony czas i zapraszamy serdecznie do Studia na Grodziską 2 w Buku!Artysta

Dawid Duda

Zajmuję się profesjonalnie tatuażem od 2014 roku. Szczególnie upodobałem sobie motywy zwierzęce przeważnie w stylu realistycznym, aczkolwiek nie zawsze. Czasami wplatam elementy graficzne lub całe tatuaże wykonuję "kropkami i kreskami".

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Zetener

Firma Zetener to krajowy producent klasycznych maszynek do tatuażu typu direct drive,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Gdzie można mnie znaleźć ?