wróć do wyboru edycji
Opublikowano 09 sierpień 2018

Chcecie wiedzieć kto zasiądzie w Jury XI edycji Tattoo Days w Łodzi?!
Prezentujemy sylwetki Jurorów, którzy wybiorą najlepsze z tatuaży zgłoszonych w aż 12 kategoriach konkursowych.

1. Joanna Zielińska

Joanna Zielińska z Katowickiego studio INK Miners tatuażem zajmuję się prawie 10 lat uwielbia konwencje tatuażu i jest jedyną kobietą w tegorocznym JURY Łódź Tattoo Days 2018.

Akvarko we wczesnym okresie fascynował cieniowany realizm, jednak odeszła od niego na rzecz bardziej szkicowego stylu, który obecnie ewoluował w grafikę, kolaż, patchwork. Swoje kompozycje formuję łącząc różne style i techniki, charakterystyczne dla kolażu.

2. Darek Doktór

Doktore profesjonalnie tatuażem zajmuję się od 8 lat i obecnie pracuję w  Rybnickim studio InkOgnito.
Najczęstszymi motywami pojawiającymi się w jego pracach są elementy ludzkiej anatomii.
Duży kontrast oraz specyficzne cięcie kompozycji to cechy charakterystyczne dla tatuaży jego autorstwa.

3. Krzysztof Sawicki

Krzysztof Sawicki tatuażem zajmuję się od blisko 18 lat. W jego przypadku hobby stało się sposobem na życie i trudno jest mu jednoznacznie określić kiedy ta dziedzina zainteresowań stała się częścią jego życia.
Tym samym jego profesjonalne podejście do tatuowania ewoluowało z latami i każdy następny krok powodował iż myślał, że wcześniejsze poczynania były niewłaściwe. Rok za rokiem nabierał też dystansu do przeszłości - dzięki temu może spojrzeć na wszystko trzeźwym okiem. 
Pozostawił realizm dla ambitniejszego jego zdaniem samokształcenia i rozwoju techniki, którą określił jako "trashlines".

Galeria wpisu
Podziel się z innymi