wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Tuż Tusz Tattoo
Janusz Marszewski
Długa 8
61-850 Poznań

tel. kontaktowy: +48 513 708 429
adres e-mail: tuztusztattoo@gmail.com

O nas

Młodzi, zdolni, kreatywni, niepowtarzalni, z olbrzymim dystansem do życia i dużą dawką poczucia humoru. Tyle w wielkim skrócie :)Artysta

Paweł Powstański

Jestem absolwentem Liceum Plastycznego w Poznaniu, jakiś czas studiowałem rzeźbę i działania przestrzenne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tatuowaniem zainteresowałem się kilka lat temu, wtedy też kupiłem swój pierwszy sprzęt, a tatuowanie pochłonęło mój cały wolny czas. Staram się być wszechstronny, czuje się równie dobrze w technice czarno-białej, jak i kolorowej. Najbliższe są mi kompozycje oparte na wyrazistym konturze oraz mocnej kolorystyce, wszelkie prace graficzne – trash polki, dotworki, black worki i wszystkie inne worki. Nazewnictwo jest nieważne, ważne że tatuowanie sprawia mi masę radości i dzięki tej pracy mogę nieustannie się rozwijać i przelewać na skórę coraz to nowe pomysły. Poza tym uwielbiam oldschoolowe gry wideo, których posiadam całkiem niezłą kolekcje. Czasem coś wyrzeźbię, czasem namaluję, czasem czasu nie starcza na realizację wszystkich pomysłów, ale mam nadzieję, że jeszcze nieraz zaskoczę zarówno was, jak i siebie.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Janusz MArszewski

Jestem Jano i robię dziary...

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Marcin Smyk

Jestem najnowszym dziarowym w TużTuszu, choć chwilę już tu siedzę i duża część z Was pewnie zdążyła mnie poznać. Zabawny, przystojny, inteligentny, czego więcej chcieć ? A tak serio: Tatuowanie jarało mnie od dzieciaka, choć myślałem też poważnie nad karierą w wojsku. Na szczęście jestem tutaj, a nie pod ruską granicą i to, co robię sprawia mi całą wuchtę frajdy, a uśmiech zadowolonego klienta sprawia że mam równie dużo satysfakcji z pracy. Najlepiej czuje się w pracach czarno-białych, chociaż kolor nie jest mi obcy. Maszynkę pierwszy raz chwyciłem w 2012r, ucząc się sztuki dziarania pod okiem doświadczonego kolegi.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Marta Rutkowska-Ślązak

Dotarłam do tego miejsca dość okrężną drogą. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Poznaniu, następnie studia o kierunku Architektury Wnętrz. Zawodowo zajmowałam się projektowaniem wnętrz, projektowaniem graficznym i sztuką użytkową. Tatuowanie otworzyło przede mną kolejną furtkę ekspresji artystycznej. Moje prace, zazwyczaj czarno-szare, mają charakter szybkich szkiców, rysunków węglem czy linorytów. Prywatnie spełniam się jako mama i miłośniczka kotów.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Marta Prasek

Mam na imię Marta, ale mówią na mnie Biała lub Mono. Studiowałam na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tatuować zaczęłam w 2015 roku, najpierw w Krakowskim studiu Tattoo Familia,a później już w rodowitym mieście z ekipą Tuż Tusz Tattoo. Teraz tatuowanie stało się moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Najlepiej czuję się w pracach o charakterze rysunkowym, rycinowym, z delikatnym konturem i dodatkiem akwareli. Prywatnie pasjonuje mnie szeroko pojęty Daleki Wschód, lubię też potańczyć do kubańskich rytmów.

Gdzie można mnie znaleźć ?