wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Ferajna Tattoo
Grochowska 301 / 305
03-842 Warszawa

tel. kontaktowy: +48 734 103 003
adres e-mail: ferajnatattoo@gmail.com

O nas

Warszawske studio w samym sercu Pragi. Ferajna znalazła swój dom wśród industrialnych murów fabrycznych, otoczyła się cegłą i atmosferą postrzemieślniczego ducha dzielnicy. Czterech artystów, cztery różne style, cztery różne wizje, a wszystko w jednym rytmie wspólnej pasji.Artysta

JAKUB SZEWCZYK

Jakub- "Kuba Rudy Szewczyk". Mówi o sobie, że kiedyś był rudy , ale już nie jest. Dobrze, że kreski robi prosto, stąd zamiłowanie do geometrii. Ale w swoich pracach sięga też po style tradycyjne i elementy realizmu. Lubi tłuste kreski i golonkę.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Sabina Wróblewska

Urodzona w starożytności, wychowana w małym mieście, z ciągątą do tych większych. Kiedy zamieszkała w najludniejszym w tym kraju, z powrotem uwielbia regionalne szaleństwa. Jak to mówią “u sąsiada trawa zawsze zieleńsza”. W moich pracach możecie znaleźć trochę dziwactwa, ale najbardziej inspurujące są dla mnie motywy pochodzące z natury, najlepiej tej dzikiej i niekoniecznie polskiej, ale nie umniejszam tutaj nikomu. Wszystkie roślinki i zwierzątka są najcudowniejsze! Jak cała Matka Natura ! Nie chcę się zamykać w jakiejkolwiek szufladce, ponieważ co rusz mnie inspirują inne rzeczy, zjawiska, ludzie.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Dmitry KovalenkoGdzie można mnie znaleźć ?