wróć do wyboru edycji
Opublikowano 22 styczeń 2018

WarsztatArtysty.pl z partnerskim producentem Winsor&Newton utworzy na WTD'18 Strefę Rysunku.

Będzie to miejsce gdzie przy stanowiskach rysunkowych wyposażonych w stoły kreślarskie, lightpady i oświetlenie Daylight będzie można poznać i przetestować materiały do tworzenia projektów i innych prac na papierze.

Oprócz tradycyjnie wykorzystywanych markerów graficznych (Promarker, Brushmarker, Water Colour Marker), artyści obstawiający Strefę demonstrować będą artystyczne farby (gwasze i akwarele), tusze rysunkowe, media malarskie, pędzle oraz specjalistyczne papiery - wszystkie materiały będzie można osobiście przetestować. Specjaliści Strefy wyjaśnią również zagadnienia archiwalności prac na papierze - temat interesujący artystów, którzy pragną sprzedawać również oryginalne projekty swoich tatuaży i ilustracje.

Do Strefy zapraszamy wszystkich zainteresowanych rysunkiem - to niepowtarzalna okazja żeby wypróbować najlepszej jakości materiały plastyczne. Na miejscu można będzie można także kupić wszystkie demonstrowane materiały i otrzymać kupony rabatowe na zakupy online.


KONKURS


Przez cały czas trwania festiwalu w Strefie Rysunku będzie odbywał się otwarty dla wszystkich konkurs rysunkowy z cennymi nagrodami marki Winsor&Newton. W konkursie udział będą brały tylko prace wykonane podczas Tattoo Days w Strefie Rysunku, aby wziąć w nim udział należy więc udać się do Strefy i tam stworzyć swoją pracę - szczegółowe zasady dostępne będą na miejscu.


Galeria wpisu
Podziel się z innymi