wróć do wyboru edycji
Opublikowano 08 luty 2017

The Analogs zagrają koncert na II edycji Tattoofestivalu w Warszawie - to będzie potężna dawka punk rocka w najlepszym wydaniu !

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali tysiące koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka.

Są jedynym polskim zespołem zapraszanym na najważniejszy festiwal muzyki punk rockowej, berliński „Punk & Disorderly” oraz na wiele innych festiwali w całej Europie. Inspiracje muzyczne The Analogs pochodzą od klasycznych zespołów takich jak The Clash, Cock Sparrer, Angelic Upstarts, Cock Sparrer czy Undertones. Ich ostatnim jak do tej pory albumem jest płyta  „Ostatnia Kołysanka” który wyszedł nakładem Oldschool Records w grudniu 2016 roku.

Poza kilkoma utworami z nowej płyty publiczność będzie mogła usłyszeć na koncertach najbardziej znane piosenki ze wszystkich wcześniejszych albumów. 

Zapraszamy!

www.analogs.pl
www.oldschool.pl 
FB: The Analogs
https://www.facebook.com/oldschoolpunx

Galeria wpisu
Podziel się z innymi