wróć do wyboru edycji
Opublikowano 14 marzec 2017

Niemul w domu, zgarnij kumpli i skocz na Lublin Tattoo Days !

Dla kogo jest skok na bungee?

Na pewno jest to atrakcja dla:

  • fana mocnych wrażeń
  • miłośnika podniebnych atrakcji
  • dla osób, które się nie boją


Skok Bungee

Konstrukcja bungee, umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono, wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Bezpieczeństwo

Atrakcja przeprowadzona jest pod opieką instruktorów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg atrakcji i dbają o bezpieczeństwo uczestnika. Lina jest bardzo wytrzymała – potrafi utrzymać 3500 kg i jest dodatkowo zabezpieczona solidną taśmą alpinistyczną, która uniemożliwia zerwanie, lub nadmierne rozciągnięcie liny.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia,choroby serca, chorym na epilepsje, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Promocyjna cena skoku: 90 PLN

Galeria wpisu
Podziel się z innymi