wróć do wyboru edycji
Opublikowano 03 styczeń 2017

JWP zagra podczas Lublin Tattoo Days 2017 !

JWP to warszawska grupa, wywodząca się ze środowiska graficiarskiego, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia i promuję przygotowany z tej okazji mixtape JWP 20. 

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest 20 stycznia 2017 roku, a o kształt całości zadbał Dj Falcon1. Zespół w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, zaprezentuję na scenie premierowe utwory m.in. single Tłoki i Word Wide z gościnnym udziałem Smif N Wessun, jak również nagrania z ostatniego studyjnego albumu SEQUEL, przekrój repertuaru z płyt JWP - Wróg Publiczny, Bez Cenzury - Klasyk, Północ-Centrum-Południe oraz liczne single wydane na winylu.
Ostatnie lata działalności JWP to jedna z ciekawszych kart historii polskiego rapu. Street single "Tworzymy historie", "Panorama", "Szesnastki" i "Jesteśmy wszędzie" to prawdziwe perełki, które doczekały się winylowych wydań i profesjonalnych klipów z muzyczno-graficiarskich podróży po Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. JWP to styl, bez oglądania się na chwilową modę, bez łapczywego podążania za czerstwymi trendami - za to z otwartą głową na dobre i różnorodne brzmienia, które dla wielu słuchaczy mogą być nie lada zaskoczeniem.

8 kwietnia 2017 podczas Lublin Tattoo Days 2017, będziecie mieli okazje przekonać się jaką bombę koncertową serwuje kolektyw JWP/BC ! ! !

Galeria wpisu
Podziel się z innymi