wróć do wyboru edycji
Opublikowano 25 marzec 2017

Podwieszanie ciała wywodzi się bezpośrednio od Indian i ich obrzędów związanych z rytuałami przejścia.

Głównym projektem Altered States, jest promocja Body Suspension w Polsce !Altered States Suspension realizuje to m.in. poprzez organizację SusCon’ów – spotkań i warsztatów poświęconych podwieszaniu ciała, w czasie których każdy zainteresowany ma fizyczną możliwość udziału w Suspension, jak i poprzez ideę „Otwartych Drzwi” która polega na udostępnianiu zainteresowanym osobom informacji dotyczących Suspension, organizację prywatnych oraz szerzej dostępnych Eventów, Performance podczas równego rodzaju imprez takich jak konwencje tatuażu czy festiwali muzycznych.

Współpracujemy na stałe z Wrocławskim studiem tatuażu z Body Extreme Tattoo & Piercing który wspiera nas, oraz umożliwia korzystanie ze swoich zasobów. 

Stale współpracujemy z kilkoma Europejskim grupami skupiającymi się również wokół neoprymitywizmu jak i BodMod, dzięki czemu, możemy szerzej promować inicjatywy dotyczące Suspension i BodMod zarówno w teorii jak i praktyce. Współpracujemy również miesięcznikiem TattooFest na łamach którego publikujemy również artykuły dotyczące tematyki suspension czy Kavadi  Altered States jako nieformalna Polska Grupa wywodzi się bezpośrednio od Idei pierwszej polskiej imprezy suspension zorganizowanej przez Aleksandra SzamaN’a Stysia we Wrocławiu w kwietniu 2008 roku, na której współpracowaliśmy i pobieraliśmy nauki od Havve Fjell , Fakira i twórcy, Pain Solution oraz Wings of Desire.  Z biegiem lat nasza praca nabrała nowego pędu oraz formy znacząco wykraczając poza granice Polski.  

Galeria wpisu
Podziel się z innymi