wróć do wyboru edycji

Nasze dane

J MAKEUP STUDIO
Małgorzata Jakubowska
Piotrkowska 111
90-145 Łódź

tel. kontaktowy: +48 537 551 771
adres e-mail: 506699440@interia.pl

O nas

Alternatywne studio makijażu permanentnego i artystycznego. J MAKEUP STUDIO to niepowtarzalne miejsce założone przez makijażystkę Małgorzatę Jakubowską w lato 2016 roku. Studio znajduje się w samym centrum śródmieścia Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 111. W J Makeup Studio zajmujemy się głównie makijażem permanentnym. Oferujemy również usługi z zakresu zabiegów upiększających, takich jak: stylizacja i lifting rzęs, stylizacja brwi, stylizacja ślubna, makijaż okolicznościowy, piercing. Ponadto w naszym studiu istnieje możliwość wykonania zabiegów medycyny estetycznej: mezoterapia igłowa, lipoliza, botoks, wypełniacze, nici PDO, plasma.Artysta

Małgorzata Jakubowska

Małgorzata DŻEJ Jakubowska jest Mistrzynią Polski w makijażu artystycznym z piętnastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w stylizacji awangardowej, pracuje przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, sesjach reklamowych i teledyskach. W J MAKEUP STUDIO zajmuje się przede wszystkim makijażem permanentnym - jest specjalistą w wykonywaniu perfekcyjnych brwi oraz ust. Na konwent postanowiła się zgłosić, ponieważ ma 33 lata i nadal nie ma chłopaka, mieszka z kotem... Jest nienachalnej urody, ale radzi sobie. Bez nałogów i bez kredytów. Do zobaczenia :)

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Karolina Plewczyńska

Karolina PLEWKA Plewczyńska jest wizażystką, stylistką rzęs oraz specjalistką w makijażu permanentnym oczu. W J MAKEUP STUDIO jest prawą ręką Małgorzaty DŻEJ Jakubowskiej ( koordynuje cały chaos). A sama Plewka... "jest szalona, nieco ekscentryczna i nieprzewidywalna"...lubi zapach z odkurzacza, czipsy i oryginalne jeansy w niebieskim kolorze (takie do kostek). Przyjemna, malutka, drobniutka...ale nie dajcie się zmylić pozorom ;)

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnie