wróć do wyboru edycji

Nasze dane

JaTuTaTToo
Abrahama 6 / 2
81-352 Gdynia

tel. kontaktowy: +48 885 995 550
adres e-mail: jatutattoo@gmail.com

O nas

Trójmiejskie studio tatuażu założone w 2009 roku. Początkowo mieściliśmy się w Wejherowie, a od 2011 rezydujemy w Gdyni, przy ulicy Abrahama, słynącej z dużej ilości kantorów :) Tatuuje u nas czwórka artystów, bardzo różniących się stylami prac, a więc każdy klient na pewno znajdzie idealnego wykonawcę swojego wymarzonego tatuażu :)Artysta

Daniel

Rysuję odkąd pamiętam, jestem samoukiem i nigdy nie kończyłem szkół w tym kierunku. Był w moim życiu okres, ściśle związany z graffiti, który do tej pory rzutuje na styl niektórych moich projektów. Tatuażem zajmuję się od 2003r. Początkowo tatuowałem tylko znajomych, lecz ich krąg szybko się rozrastał i z biegiem czasu chętnych na wykonanie u mnie tatuażu przybywało. W 2008r. narodził się plan, aby otworzyć w Wejherowie Studio Tatuażu z prawdziwego zdarzenia. Na początku 2009 r. plan wypalił, a od 2011 r. można nas znaleźć w Gdyni. Wykonuję tatuaże w różnych stylach czarno-szarych i kolorowych, staram się zawsze dopasować wzór pod klienta. Lubię newschool, biomechanikę jak i realistyczne motywy.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Marcela

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Gdyni, a obecnie studentką na Gdańskim ASP. Moja przygoda z tatuowaniem rozpoczęła się w wakacje 2014, kiedy trafiłam jako praktykantka pod skrzydła studia JaTuTaTToo w Gdyni. Już po kilku pierwszych tygodniach zrozumiałam, że jest to zajęcie, któremu chce się poświęcić. Moje prace zachowane są w szarościach obrysowanych wyraźnym konturem, często posiadają elementy dotworku.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnieArtysta

Paweł

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, jednak odkąd pierwszy raz wziąłem maszynkę do ręki zajarałem się tym na tyle, że obecnie zajmuję się wyłącznie tym ???? Przygodę z tatuażem „zawodowo” zajmuję się tym od 2015 roku. Dobrze czuję się w realizmie.

Gdzie można mnie znaleźć ?


Chcesz umówić się na sesję podczas trwania festivalu ?

Napisz do mnie