wróć do wyboru edycji

Nasze dane

Till Death Tattoo
Piotr Trager
Sukiennicza 1 / 1
87-100 Toruń

tel. kontaktowy: +48 666 223 601
adres e-mail: tilldeathtattoo@gmail.com

O nas

Studio Tatuażu Artystycznego mieszczące się w samym sercu toruńskiej starówki. Specjalizujemy się w tatuażach neotradycyjnych, dotworku, trash polce, watercolorze i innych! Nasi tatuatorzy: Piotr Zwierzak Trager: https://www.instagram.com/piotr_trager/ Przemysław Chojnacki: https://www.instagram.com/chojnacki.pe/ Jakub Tempski: https://www.instagram.com/jack_the_lantern/ Asia Mikulska: https://www.instagram.com/yoasia.colorfulart/ Kamila Rita Zaleska: https://www.instagram.com/rita_narchia/Artysta

Piotr "Zwierzak" TragerGdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Jakub Tempski

Kuba to rodowity torunianin, dołączył do ekipy Till Death w listopadzie 2015 roku. Od kiedy pamięta jego marzeniem było tatuowanie. Preferuje styl neotradycyjny jak i bardziej klasyczne motywy, które charakteryzują się grubym konturem, dużą ilością kolorów oraz mnóstwem szczegółów, dzieki czemu prace zyskują swój indywidualny charakter. Najchętniej wykonuje autorskie projekty, więc nie bójcie się i dajcie mu wolną rękę. Ogromny miłośnik natury, fan kinematografii jak i dobrej muzyki, choć praktycznie 90% wolnego czasu poświęca temu, co jest jego największą pasją – rysuje i udoskonala swoje pomysły.

Gdzie można mnie znaleźć ?Artysta

Kamila "Rita" Zaleska

Kamila dołączyła do ekipy Till Death w grudniu 2016 roku. Przygodę z tatuażem zaczęła w wieku 17 lat i od razu była pewna, że to jest to czym chciałaby zajmować się w życiu. Preferuje dynamiczne prace w stylu trash polkowym, połączenie realistyki z elementami graficznymi, rysunkowymi i plamami koloru. Najlepiej czuje się w motywach zwierzęcych, surrealistycznych i bajkowych. Jednym słowem: im bardziej zwariowane - tym lepiej. Jest wielbicielką książek, czyta wszystko co wpadnie jej w ręce, uwielbia długie spacery ze swoim psem, kontakt z naturą i filmy animowane.

Gdzie można mnie znaleźć ?